O nás

REPAR - Building Control je popredným poskytovateľom služieb v oblasti merania a regulácie budov na Slovensku s viac ako 25-ročnou skúsenosťou. Naša široká ponuka zahŕňa projektovanie, dodávku riadiacich systémov, inštaláciu centrálneho riadiaceho systému, vrátane softvérových riešení pre DDC podcentrály a výrobu rozvádzačov. Okrem toho poskytujeme záručný aj pozáručný servis, vrátane revízií a údržby detektorov plynu. Naším cieľom je nielen dodávať prvotriedne technologické riešenia, ale aj poskytovať podporu a servis, na ktorý sa naši zákazníci môžu spoľahnúť.

banner repar

Viac o nás

Podporujeme mladé talenty

Spoločnosť REPAR - Building Control sa aktívne angažuje v sponzorstve a podporuje mladé talenty vo svete stolného tenisu. Sme hrdí na naše partnerstvo so športovým klubom ŠKST Bratislava, ktorý sa špecializuje na stolný tenis.
Títo mladí talentovaní hráči sa tešia našej podpore a spoločne sme dosiahli vynikajúce výsledky. ŠKST Bratislava sa stal slovenským šampiónom v stolnom tenise počas posledných dvoch rokov, a to je pre nás veľkým úspechom.

Tím ŠKST Bratislava